PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

Bricoman  to  sieć sklepów-składów remontowo-budowlanych oferujących produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania w konkurencyjnych cenach. Jesteś fachowcem lub lubisz majsterkować kupisz u nas w dobrej cenie znane marki narzędzi i elektronarzędzi.
Zapraszamy do sklepu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich drzwi, okien, płytek, farb, artykułów hydraulicznych, elektrycznych, metalowych a także innych niezbędnych materiałów remontowo-budowlanych.
Informacja o rabatach dla członków stowarzyszenia
https://www.bricoman.pl

PARTNER ZŁOTY STOWARZYSZENIA

Centrum IKEA dla Firm to miejsce w środku Warszawy, które stworzono, aby wspierać Twój biznes.

Poniżej znajdują się wartości, które uzyska członek Mieszkanicznika zostając Klientem Centrum IKEA dla Firm:
1. Bezpłatna aranżacja przestrzeni wykonywana przez projektanta wnętrz (nawet dla Klientów bez działalności, która w sklepie jest płatna).
2. Opiekę i wsparcie Doradcy Klienta Biznesowego przez cały okres zamówieniowy.
3. Darmową przestrzeń do co-workingu w przestrzeni Centrum IKEA dla Firm.
4. Płatność leasingiem ? jako w jedynej placówce IKEA w Polsce.
5. Możliwość skorzystania z darmowych warsztatów w Centrum IKEA dla Firm.
6. Darmową rezerwację salki konferencyjnej.

Po szczegóły zapraszamy na www.ikea.pl/centrum 

 

PARTNERZY AKTYWNI I WSPIERAJĄCY

 

 
logo Arche grupa


Arche, rozpoczęła swoją działalność w branży deweloperskiej w 1991 roku. W swojej ponad 20-letniej historii spółka zaangażowała się również w projekty hotelarskie oraz zarządzania najmem mieszkań.
Obecnie Grupa Arche z sukcesem  realizuje kolejne przedsięwzięcia deweloperskie, a także zarządza nieruchomościami na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Za  przykład jednej z ostatnich inwestycji posłużyć może OSIEDLE BEMA VI - kolejny etap, realizowanego przez ARCHE, osiedla mieszkaniowego w Piasecznie, który obejmuje również najnowszy, obiekt  z pokojami i mieszkaniami pod wynajem APARTAMENTY HOTELOWE PIASECZNO.
Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów ale też zaangażowanie w renowację zabytków (Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów, Drohiczyn Kresowy) czy zarządzanie Centrum Handlowym specjalizującym się w sprzedaży i dystrybucji mebli.
W 2012 roku firma wyróżniona została nagrodą Gazela Biznesu przez ogólnopolski dziennik Puls Biznesu w kategorii Inwestycja roku 2012. W 2012 i 2014 otrzymaliśmy Medal Europejski.
Dowiedz się więcej: 
www.arche.pl,
http://www.arche.pl/oferta/domhotel-piaseczno 

 

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości. W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:
- Spotkania on-line - comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem "Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek",
- Zjazdy Absolwentów - odbywające się, co kwartał trzydniowe spotkania dla aktywnych inwestorów, połączone z wykładami ekspertów (doradców podatkowych, prawników, doradców kredytowych itp.),
- Klub Inwestora (Inwestycje Hryniewicz.pl) - zamknięta grupa inwestycyjna, w której Piotr daje możliwość swoim Absolwentom współinwestowania razem z nim w poznańskie nieruchomości.

Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości to nie tylko szkolenie - to recepta na sukces dla każdego początkującego adepta sztuki inwestowania w nieruchomości pod czujnym okiem aktywnego inwestora. Przekonaj się na własnej skórze, jak wartościowe jest to Seminarium i ogrom oferowanego wsparcia. Weź udział w najbliższym szkoleniu, którego termin znajdziesz na stronie www.edukacjainwestowania.pl i zacznij zarabiać na nieruchomościach, zamiast szukać wymówek!k-investments

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

1. Remonty nieruchomości - projekty i wykonanie
2. Szafy i meble - projekty i wykonanie
3. Kuchnie - projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane - projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci - projekty i wykonanie
6. Zarzadzanie najmem - consulting
7. 
i wielu innych

Jeżeli poszukujesz tych usług... 
DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!
Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.
Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu najmem mieszkań, apartamentów, domów i lokali użytkowych. Misją Mzuri jest zapewnianie klientom bezproblemowego najmu, poprzez realizowanie w imieniu właściciela wszystkich zadań związanych z wynajmowanym mieszkaniem. Posiada w Polsce dwanaście oddziałów, które obsługują i zarządzają najmem mieszkań w blisko 20 największych miastach w Polsce. Mzuri od lat wyznacza standardy i dobre praktyki na polskim rynku najmu. Obecnie, w portfelu lokali zarządzanych przez Mzuri znajduje się łącznie ponad 1700 jednostek - mieszkań, domów i lokali użytkowych. Więcej na: www.mzuri.pl.Rudiger Finance - biuro księgowe logo Rudiger Finance sp. z o.o. to wyspecjalizowane Biuro Księgowe działające od 2008r.
Nasza specjalizacja to księgowość dla spółek z o.o. oraz działalności gospodarczych.
Pomagamy też Państwu w przeprowadzeniu pełnej procedury rejestracji spółki z o.o.
Doradzamy jak efektywnie zaplanować realizacje projektów biznesowych pod względem księgowym i organizacyjnym.
Dowiedz się więcej na  www.rudiger.pl


Simproperty

Sim Property specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami na wynajem w Warszawie, Krakowie, Wrocławie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb właścicieli. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego w Polsce i zagranicą.
Dowiedz się więcej na www.simproperty.pl Heyrents to aplikacja pomagająca właścicielom mieszkań oraz agencjom zarządzać najmem. Dzięki Heyrents zbierzesz wszystkie zadania związane z najmem w jednym miejscu: bilans płatności, automatyczne powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności czynszu dla najemców i ewentualna miękka windykacja. Ponadto z Heyrents usprawnisz komunikację w sprawach bieżących a w razie potrzeby zlecisz naprawy lub sprzątanie jednym kliknięciem. Całą historię swojego najmu znajdziesz w intuicyjnym panelu, z którego wygenerujesz czasowe raporty dotyczące poszczególnych nieruchomości. Zaoszczędzimy twój czas przejmując niewygodne obowiązki za ciebie a ty skupisz się na powiększaniu portfolio nieruchomości. Przerzuć się z kartek i exela na Heyrents - intuicyjne wsparcie twojego najmu. Więcej na https://heyrents.com/


logo-divideyou Platforma DIVIDEYOU to pierwsza w Polsce platforma finansowania społecznego łącząca przedsiębiorców z prosumentami. Łączymy biznes i prosumentów, aby wyeliminować kapitał odsetkowy z cyklu produkcyjnego ograniczając w ten sposób koszty wytworzenia.
Nasza idea to zapewnienie oszczędności po stronie producenta jak i prosumenta - bez wszystkich kosztów pośrednich i instytucji finansowych zarabiających obecnie najwięcej na produkcie. Naszym celem jest umożliwienie finansowanie przedsiębiorców przez prosumentów zainteresowanych danym produktem lub usługą.
Finansowanie społeczne eliminuje koszty odsetkowe w cyklu produkcyjnym. Eliminując koszty reklamy i dystrybucji obniżamy docelowe koszty/cenę produktu lub usługi nawet o 70 %.
https://divideyou.com/


Moniter.pl to usługa, która usprawnia wyszukiwanie okazji na rynku nieruchomości. Jest to agregator ofert z kilkunastu największych portali ogłoszeniowych oraz licytacji komorniczych. Moniter.pl umożliwia przegląd ofert według zadanych parametrów oraz na ich podstawie ustawienie powiadomień e-mai. Dzięki temu możliwe jest wygodne, szybkie i skuteczne wyszukiwanie okazji inwestycyjnych zakupu lub wynajmu nieruchomości.
Dowiedz się więcej na: https://moniter.pl/mieszkanicznik


2014_07_08 logo biale BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL
Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).
Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT.
Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).
Dowiedz się więcej na: http://wynajmistrz.pl/biuro


 
Portal www.investments4you.biz został stworzony celem połączenia w internecie w jednym miejscu inwestorów, inwestycji i innych usług oraz produktów na rynku nieruchomości.
Wokół Stowarzyszenia "Mieszkanicznik" aktywnych jest ponad 9000 inwestorów, działamy w 20 regionach i kilku państwach, posiadamy ponad 30 000 nieruchomości. Ten portal umożliwia nam wymianę informacji i prezentację ofert w jednym miejscu dla wszystkich.
Jeżeli posiadasz ofertę dot. rynku nieruchomości, która mogła by znaleźć się na naszym portalu, masz taka możliwość, aby ją tam umieścić. Na stronie WWW jest przycisk "Dodaj ogłoszenie" - tam znajduje się instrukcja, jak to zrobić. Ogłoszenia są promowane na stronie WWW oraz w mediach społecznościowych.
Docieramy portalem i mediami obecnie do ponad 100 000 inwestorów w 23 krajach, więc zachęcam do korzystania.
Z drugiej strony, jeżeli polecisz inwestorów, którzy skorzystają z naszych ofert umieszczonych na portalu to % prowizji należy do Ciebie. Dzielimy się prowizją z Wami.
Życzymy tylko zyskownych inwestycji na rynku nieruchomości. Zespół I4Y.


logo Gulewski Warsztatydeweloperskie.pl - szkolenia i konsultacje w zakresie działalności deweloperskiej


logo_pinmaster PINMASTER to nowatorski system kontroli dostępu do obiektów, opracowany specjalnie z myślą o branży nieruchomości na wynajem. Adresuje uciążliwości wynajmu związane z tzw. obsługą recepcyjną nieruchomości (przekazywaniem/odbieraniem kluczy gościom i obsłudze, dorabianiem zagubionych/brakujących kluczy, wymianą zamków, eliminuje ryzyko związane z podrabianiem kluczy, nieautoryzowanym dostępem, itp). System zapewnia precyzyjną, bieżącą kontrolę oraz weryfikację dostępu. Dzięki systemowi PINMASTER administrator/zarządca/właściciel nieruchomości może znacząco zautomatyzować proces obsługi (np. sprzątania czy drobnych napraw), gdyż kontrola i weryfikacja dostępu odbywa się w oparciu o w pełni bezpieczny i niezawodny mechanizm dystrybucji kodów stosowany m.in. przez banki (tzw. tokeny SMSowe) bez konieczności używania kluczy pod jakąkolwiek fizyczną postacią. System składa się z zamków szyfrowych oraz komplementarnej aplikacji dostępnej przez internet do zarządzania dostępem.
Więcej na stronie: http://www.pinmaster.net/


Booking Logo Firma Booking.com powstała w 1996 r. w Amsterdamie i z niewielkiego holenderskiego startupu stała się jednym z największych przedsiębiorstw e-commerce na świecie. Booking.com, spółka należąca do Priceline Group (NASDAQ: PCLN), zatrudnia obecnie ponad 15 000 pracowników w 204 w biurach w 70 krajach na całym świecie.
Naszą misją jest ułatwiać ludziom odkrywanie świata, dlatego też Booking.com inwestujemy w technologię cyfrową, dzięki czemu podróżowanie staje się jeszcze prostsze. Booking.com oferuje podróżującym największy na świecie wybór wyjątkowych miejsc na pobyt - od apartamentów, domów wakacyjnych i rodzinnych pensjonatów B&B po luksusowe 5-gwiazdkowe ośrodki wypoczynkowe, domki na drzewie, a nawet igloo. Platforma Booking.com oraz aplikacje mobilne dostępne są w ponad 40 językach i oferują 1 472 004 obiektów w 121 039 miejscach w 228 krajach i terytoriach na całym świecie.
Codziennie na naszej stronie rezerwowanych jest ponad 1 500 000 pokojonocy. Niezależnie od tego, czy nasi klienci podróżują turystycznie czy służbowo, mogą oni w każdej chwili zarezerwować za pośrednictwem Booking.com idealny pobyt bez opłat rezerwacyjnych oraz z gwarancją wyrównania ceny. Zespół Booking.com służy klientom pomocą 24 godziny na dobę i wspiera ich w ponad 40 językach, o każdej porze dnia i nocy.
https://join.booking.com/


logo-zainwestowani v2 https://zainwestowani.pl/ to strona dla osób zainteresowanych inwestowaniem w mieszkania, a także patron serii filmów edukacyjnych w obszarze nieruchomości - Mieszkaniowej Pigułki Wiedzy. Znajdziesz tam ciekawe artykuły, filmy, dużą dawkę inspiracji i kursy online związane z nieruchomościami. Z kodem rabatowym "mieszkanicznik" otrzymujesz 10% rabatu na kursy i materiały online dla inwestorów na platformie https://wiedza.zainwestowani.pl/


wiwn640 WIWN.pl Sp. z o.o. Sp.K
to firma prowadzona przez Wojciecha Orzechowskiego organizującego regularne warsztaty inwestowania w nieruchomości w postaci coachingu. Uczestnicy warsztatów są prowadzeni od momentu wyboru nieruchomości, po jej zakup, remont i sprzedaż z minimalnym zyskiem 40 % rocznie.
Więcej na stronie: www.wiwn.pl


Promabi_zarzadzanie_najmem_ost-02 Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.
Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.
Dowiedz się więcej na  www.promabi.pl


4-home-logo 4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości.
Nasza specjalizacja, to: wirtualne spacery po nieruchomościach, zarządzanie najmem w imieniu właściciela, home staging. Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.
Osiągamy to poprzez:
-   profesjonalizm w codziennym działaniu,
-    terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
-     przystępne ceny naszych usług,
-    indywidualne podejście do każdego z projektów
Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.
Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego
Spacery wirtualne i home staging ? Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt. http://4home.net.pl/


Metr kwadratowy czerwony Firma Metr Kwadratowy działa na rynku od lutego 2016r. Tworzą ją praktycy, którzy prywatnie od sześciu lat inwestują na rynku nieruchomości na wynajem. Główą działalnością firmy jest kompleksowa obsługa inwestora w procesie inwestycji w nieruchomość na wynajem. Obszar działania Toruń. Jeżeli zależy Ci aby Twoje pieniądze na Ciebie zarabiały w nieruchomościach, a obawiasz się np. trudności z wynajęciem lub zakupem mieszkania, długich pustostanów, zniszczeń, które mogą pojawić się w trakcie najmu, czy też nierzetelnego lokatora, który będzie sprawiał trudności - zgłoś się do Metra Kwadratowego.

Odpowiednio przeszkolone osoby pomogą Ci zarówno w zakupie właściwego mieszkania, jego remontu i doposażenia, jak i przy jego opiece podczas wynajmu. Ty nie będziesz musiał już angażować swojego czasu wolnego na sprawy związane z zakupioną nieruchomością!

Metr kwadratowy może Ci pomóc również na wybranych przez Ciebie etapach inwestycyjnych. Do wyboru są zarówno skonkretyzowane usługi, jak i prywatne konsultacje. Istnieje również możliwość zapisania się na indywidualny kurs zakupu mieszkań na wynajem lub kurs bezpiecznego wynajmu. Więcej na www.metrkwadratowy.net oraz https://www.facebook.com/M2Torun/.Salomon_Finance_logo Salomon Finance jest firmą ekspercką specjalizującą się od ponad 10 lat w zakresie kredytów hipotecznych.
Polityka otwartości i transparentności zaskarbiła firmie zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów, w tym także licznych członków i sympatyków Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Swoją pozycję firma wypracowała dzięki zespołowi doświadczonych analityków reprezentujących etyczny nurt konsultingu kredytowego. Nasi eksperci w sposób zrozumiały, profesjonalny, a przede wszystkim zaangażowany pomagają Klientom w decyzjach finansowych i zapewniają, że wybrana oferta danej instytucji nie ma sobie równych.
www.salomonfinance.pl


R plus napis Rentumi - system obsługu najmu to aplikacja do zarządzania wynajętymi mieszkanami.
Tworzymy system, który usprawnia i automatyzuje obsługę wynajmowanych mieszkań.
Oszczędzamy Twój czas poprzez :
1. Automatyczne płatności online - księgowanie wpłat, obsługa płatności internetowych, kart kredytowych, paypal.
2. Windykacja niezapłaconych czynszów - przypomnienia nt. zaległości, odpowiednia "sztuczka" w umowie umożliwiająca karanie za opóźnienia, przyszpieszona forma windykacji.
3. Obsługa awarii - prosty sposób zgłaszania usterek, szybkie wyszukiwanie fachowca, który rozwiąrze problem, poradnik dla lokatora, który odciąży zarządców od połowy problemów.
4. Baza lokatorów - szybki kontakt z lokatorami, podgląd zadłużenia lokatora, aktualna umowa.
5. Tworzenie bezpiecznej umowy - prosty proces stworzenia umowy najmu. Umowa została stworzona na podstawie wieloletniego doświadczenia, zawsze aktualna, sprawdzona przez kilka kancelarii prawniczych. Doskonale zabezpiecza wynajmującego a przy tym jest przyjazna dla lokatora.
6. Podpisy umowy online - wygodne i błyskawiczne podpisanie umowy online, bez konieczności drukowania, potwierdzamy umowę podpisem na komórce + przelew za pierwszy czynsz online + SMS weryfikacyjny.
7. Stany licznika - lokator jest informowany o konieczności uzupełnienia stanu licznika, zarządca ma bieżący podgląd wraz z wykresem zużycia.
Oraz wiele innych ciekawych funkcji, które mają na celu usprawnić najem.
Z aplikacją Rentumi będziemy prawdziwymi rentierami, nie "hotelarzami", którzy muszą pracować wokół nieruchomości.
Zapraszamy do korzystania. Dla członków stowarzyszenia oferujemy 90% rabatu na licencję.
Poszukujemy również osoby do współpracy przy testowaniu nowych funkcjonalności.
https://rentumi.pl/


   KANCLEX to gdyńskie biuro prawno-mediacyjne zajmujące się doradztwem prawnym i obsługą prawną w szeroko pojętych sprawach cywilnych, tworzeniem umów, prowadzeniem postępowań egzekucyjnych, obsługą fundacji i stowarzyszeń, obsługa przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, administratorów i prowadzeniem mediacji.
http://www.kanclex.pl/


  ANG Spółdzielnia to organizacja, którą tworzą ludzie. Ludzie, którym o coś chodzi. Dlatego w codziennej pracy, działając w branży finansowej, przykładamy wiele starań, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego biznesu. Angażujemy się w wiele inicjatyw, m.in. Karta Różnorodności, Koalicja Rzeczników Etyki, UN Global Compact. Specjalizujemy się w pośrednictwie kredytowym, ale w naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia oraz inne produkty finansowe dla osób fizycznych. Od 8 lat wspólnie budujemy społeczność doświadczonych i rzetelnych ekspertek i ekspertów finansowych. Naszym celem jest nie tylko efektywny biznes, ale także budowanie kapitału społecznego i ludzkiego. Chcemy rozwijać się w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, pamiętając o służebnej roli wobec klienta. Naszym zadaniem jest dostarczenie klientowi produktów finansowych, które potrzebuje, które rozumie i za godziwą cenę, na którą go stać.
http://www.angkredyty.pl/


   iExpert jest pośrednikiem ubezpieczeniowym, który specjalizuje się w przygotowaniu dedykowanych ubezpieczeń dla konkretnych grupom odbiorców.
Specjalnie dla Członków Mieszkanicznika, iExpert we współpracy z PZU przygotował ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Najemcy, które gwarantuje ochronę wynajmowanego mienia obu stronom umowy najmu.
Zalanie, zniszczenie mebli, sprzętu RTV, czy armatury to najczęściej zgłaszane uszkodzenie w wynajmowanych mieszkaniach. Polisa OC najemcy obejmuje wszystkie szkody spowodowane nie tylko przez ubezpieczonego, ale także jego dzieci, zwierzęta czy zatrudnioną nianię.
Co ważne, ubezpieczenie można aktywować niezależnie od tego, czy ubezpieczony posiada umowę najmu, dzierżawy, leasingu czy zwykłego użyczenia. Dużym plusem jest możliwość zawarcia ubezpieczenia drogą internetową nie wychodząc z domu. Polisę mogą wykupić bez zbędnych formalności także obcokrajowcy.
Jest to znakomite uzupełnienie lub wręcz alternatywa dla kaucji i jest rekomendowane przez Mieszkanicznik jak stały element umowy najmu.
Koszt polisy najemcy jest bardzo atrakcyjny ? zaczyna się już od 48 złotych rocznie za ochronę do sumy 100 tys. zł. Można jednak wybrać aż 7 wariantów sum ubezpieczenia, nawet do 2 mln złotych, co powinno wystarczyć nawet najbardziej wymagającym właścicielom.
Sprawdź ofertę >


 Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Eksperci RM KREDYTY POŚREDNICTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji
http://www.rmkredyty.pl/


  Przeszukiwarka portali nieruchomości Adradar
Błyskawiczne powiadomienia o okazjach spełniających kryteria inwestora.
Bez duplikatów.
Kod rabatowy MIESZKANICZNIK2018
https://www.adradar.pl/rabat.mieszkanicznik2018


 
Rentier.io jest narzędziem dla inwestorów w nieruchomości na wynajem, które automatyzuje wyszukiwanie i analizę nieruchomości na wynajem (użytkownik analizuje oferty nieruchomości na sprzedaż pod kątem potencjalnego kupna) oraz ułatwia podejmowanie decyzji w zakresie wyboru rentownej nieruchomości. Użytkownik może ustalić kryteria inwestycyjne takie jak lokalizacja, rodzaj nieruchomości, powierzchnia, liczba pokoi, cena, cena za metr, oczekiwane przychody z najmu, minimalne ROI lub ROE ? na tej podstawie Rentier.io monitoruje popularne portale ogłoszeniowe i informuje użytkownika kiedy pojawi się oferta spełniająca jego kryteria. Ponadto użytkownik może samodzielnie dodawać oferty i analizować je na platformie, sprawdzając m.in., ile jest w stanie zarobić na wybranej nieruchomości, jaka będzie średnioroczna stopa zwrotu z wybranej nieruchomości w oparciu o indywidualne założenia (np. horyzont czasowy inwestycji, zakup za gotówkę vs. kredyt, oprocentowanie kredytu, różnego rodzaju koszty i prowizje itp.) oraz ma możliwość łatwego porównania różnych potencjalnych inwestycji między sobą.
Kod rabatowy MIESZKANICZNIK uprawnia do 20% zniżki na wszystkie pakiety. https://rentier.io/


Operator wynajmów krótkoterminowych. Zarządza 170 mieszkaniami w 3 miastach: Warszawie, Zakopanem i Międzyzdrojach. Firma posiada również kontrakt na operowanie najmem inwestycji Apartamenty Koło Brzegu firmy Nickiel Development (96 apartamentów), która właśnie powstaje w Kołobrzegu. http://www.rentlikehome.com/